توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

نگهداری صحیح آبگرمکن برقی

 نگهداری صحیح  آبگرمکن برقی

232سرویس بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوازم خانگی در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماکروویو  و  جاروبرقی و  همچنین ماشین لباسشویی و ظرفشویی و یخچال و اجاق گاز  و  فریزر ... با اطمینان کامل تعمیرات خود را به  تعمیر گاه مجاز در ایران به232سرویس بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.


استفاده از دمای مناسب برای آب گرم راه بسیار ساده­ای برای کاهش مصرف انرژی می­باشد نصب صحیح و مکان مناسب علاوه بر کاهش مصرف انرژی، در ایمنی استفاده از وسیله بسیار موثر است.

در ظرفیت وسیله انتخابی مورد نظر خود دقت کنید. پارامترهایی مانند میزان حرارت­دهی در ساعت اول در مورد آبگرمکن‌های مخزنی و دبی آب در مورد آبگرمکن‌های آنی نقش تعیین کننده‌ای دارند

تا حد امکان از آبگرمکن‌های گازی استفاده کنید. سوخت ارزانتر از مزایای این نوع لوازم است.

 بهتر است ترموسات آن را بر روی دمای متعادلی متناسب با تعداد دفعات استحمام در روز (۴۰ الی ۶۰ درجه) تنظیم کنیم تا در تمامی ساعات شبانه روز آب گرم متعادل و مناسبی داشته باشیم و در انرژی برق نیز صرفه جویی کنیم.

 برای تعیین اندازه آب گرمکن مورد نیاز شما باید نیاز خانواده خود را تخمین بزنید. برای انجام این کار مشخص کنید که چه هنگام از روز (صبح یا عصر) خانواده شماحتماً به بیشترین مقدار آب داغ نیاز دارد. خرید آبرمکن بیش از حد بزرگ به سبب افزایش اتلاف حرارت، بازده انرژی را کم می کند.

 سعی کنید زمان استحمام را کمتر کنید و از بازگذاشتن بی مورد آب گرم خودداری کنید، این کار ضمن کاهش مصرف آب گرم، مصرف انرژی را تا ۳۰% کاهش می دهد.

 بهترین فرصت برای صرفه جویی در مصرف انرژی  استفاده کمتر از آب داغ سبب می شود که علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، ذخایر آب نیز تحلیل نرود.

 سردوشیهای کم جریان مصرف آب گرم را کاهش می دهند.

لوله های آب گرم را نیز عایق کنید و تله حرارتی را روی خطوط لوله آب گرم و سرد نصب کنید.

توصیه می شود در هنگام خریدآبرمکن برقی به برچسب انرژی و رتبه آن توجه کنیم. هر چه رتبه انرژی آن به A نزدیکتر باشد مصرف انرژی دستگاه با همان بازدهی، کمتر خواهد بود.
علامت استاندارد ایران نیز نشانه سلامت کارکرد و ایمنی هر وسیله ایی است. دقت کنید از شیر اطمینان استاندارد استفاده نمایید و هیچگاه درجه حرارت آب را بیشتر از حد نیاز تنظیم نکنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی