توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

عیب یابی مشکلات احتمالی مایکروویو-قسمت دوم

عیب یابی مشکلات احتمالی مایکروویو-قسمت دوم

232سرویس بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوازم خانگی در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماکروویو  و  جاروبرقی و همچنین ماشین لباسشویی و... با اطمینان کامل تعمیرات خود را به  تعمیر گاه مجاز در ایران به232سرویس بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.


مایکروویو روشن نمی شود
1- درصورت استفاده بدون تجربه قبلی ، جهت استفاده و روشن نمودن دستگاه به دفترچه راهنما مراجعه شود . 2- پریز برق مشکلی ندارد ؟ برای کنترل می توانید دستگاه دیگری مثل سشوار را به پریز برق بزنید تا معلوم شود برق دارد یا نه . 3- کنترل نمایید از سه راهی جهت برق استفاده نشده باشد . دستگاه باید مستقیما به یک پریز مستقل وصل باشد. 4- دوشاخه مشکلی ندارد؟ بدین معنا که کاملا داخل پریز باشد یا شکل ظاهری دوشاخه دفرمه نشده باشد . 5- کنترل گردد قفل کودک فعال نباشد (اگر با انتخاب کلیدها پیغام L مشاهد شد کلید stop/clear را 5 ثانیه نگاه داشته تا از حالت قفل خارج گردد) در صورت روشن نشدن دستگاه ، با خدمات تماس گرفته شود .

 در حین کار خاموش می شود یا متوقف می شود
1- در موارد استفاده در زمانهای طولانی و یا پی در پی امری طبیعی است. به دلیل وجود ترموستات در صورتی که دستگاه از حد مجاز بیشتر گرم شود خاموش می گردد. (در صورتی که در تایم زیر 5 دقیقه خاموش شود با خدمات تماس گرفته شود. البته به این شرط که خاموشی به علت استفاده مداوم نباشد .) 2-ممکن است دستگاه داخل کابینت باشد و فاصله های استاندارد رعایت نشده باشد(از سقف 30 سانتیمتر و از پشت 10 سانتی متر و از طرفین 15 سانتی متر) 3- دستگاه به سه راهی وصل نشده باشد ، همچنین اگر پریز استاندارد نباشد یا از داخل معیوب باشد امکان قطعی وجود دارد __ خاموش شدن به خاطر استفاده از محافظ نباشد. 4- چک گردد برق منزل دچار افت ولتاژ نشده باشد (چندین دستگاه پر مصرف همزمان روشن نباشد و در ساعات اوج مصرف برق نباشد) 5- نزدیک دستگاه ، وسیله گرم کننده در حال کار نباشد. 6-در بعضی از برنامه ها که تایم دستگاه به نصف برسد بوق می زند و متوقف می شود ، که غذا باید برگردانده شود و یا هم بخورد (بستگی به نوع غذا دارد- طبق دستور دفترچه) در صورت رعایت موارد فوق و خاموش شدن سریع دستگاه با خدمات تماس بگیرید.

مایکروویو بو می دهد
*اگر بوئی شبیه به سیم سوخته باشد: 1- اگر تازه نصب شده و استفاده اول یا دوم باشد و بو کم باشد طبیعی است. 2- اگر بوی سیم سوخته به همراه دود باشد با خدمات تماس بگیرید. *اگر با باز کردن درب ، داخل دستگاه بوی غذا می دهد باید دیواره های داخلی تمیز شود : یک کاسه سرخالی آب به مدت 10دقیقه در حالت گریل جوش بخورد . پس از اتمام کار با یک دستمال نخی نو ( که بو ندهد) داخل دستگاه تمیز شود

کلیدهای روی دستگاه فرمان نمی گیرند
1- مطمئن شوید که درحال انجام یک دستور ، دکمه دیگر را نزده باشید . مثلا اگر دستگاه در حال کار کردن است دکمه دیگر مثل گریل ، کانوکشن ، یا ساعت کار نمی کنند. 2- دکمه STOP / CLEAR چند بار زده شود تا اگر برنامه ای در حافظه مانده پاک شود . 3- دستگاه را از برق کشیده و پس از چند دقیقه مجدد به برق بزنید . 4 - کنترل گردد قفل کودک فعال نباشد (اگر با انتخاب کلیدها پیغام L (مخفف LOCK) مشاهد شد کلید stop/clear را 5 ثانیه نگاه داشته تا از حالت قفل خارج گردد) در غیر اینصورت با خدمات تماس بگیرید .

 مایکروویو صدا می دهد
1- درست جا زدن سینی و ریل زیر سینی و شفت(قطعه ای که زیر سینی و در مرکز آن قرار دارد) 2- تمیز کردن ریل زیر سینی 3- اگر ظرف سنگین روی سینی گذاشته شده باشد ، طبیعی است . 4- چون بدنه دستگاه فلزی است ، صدا را بلندتر می کند . ( مثل صدای فن ، صدای چرخش سینی و قطعات داخل دستگاه ) 5- در حین کار فن دستگاه کار می کند. 6- در حالت ماکرو از سه پایه استفاده نشده باشد . 7- اگر بعد از اتمام کار ، از دستگاه صدای فن شنیده می شود طبیعی می باشد(در این حالت سینی نمی چرخد ، و درصفحه نمایش به غیر از ساعت یا عدد صفر سایر نشانگر ها خاموش می باشند) فن بعد از خنک کردن دستگاه به طور اتومات خاموش می شود. 8- اگر در برنامه مایکروویو ( یا انتخاب کلید start ) صدای غیر عادی و بلند می دهد، ولی در برنامه گریل صدای دستگاه عادی باشد با خدمات تماس بگیرید.

ترکیدن تخم مرغ در مایکرو ویو
تخم مرغ را هیچگاه نباید با پوست داخل مایکرو ویو قرار داد. مواد غذایی که دارای غشا ء هستند (مثل زرده تخم مرغ ، سیب زمینی ، میوه و ...)قبل از پخته شدن باید با چنگال غشا ء را سوراخ نمود. در صورت ترکیدن تخم مرغ داخل مایکروویو می باید دستگاه به تعمیر گاه اعزام گردد ) با خدمات تماس بگیرید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی