توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

عیب یابی مشکلات احتمالی مایکروویو-قسمت اول

عیب یابی مشکلات احتمالی مایکروویو-قسمت اول

232سرویس بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوازم خانگی در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماکروویو  و  جاروبرقی و همچنین ماشین لباسشویی و... با اطمینان کامل تعمیرات خود را به  تعمیر گاه مجاز در ایران به232سرویس بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.


• گریل روشن نمی شود
در مایکروویو: کلید برنامه GRILL انتخاب شود و پس از تایید: 2 دقیقه تایم داده شود و START انتخاب شود ، اگر المنت گریل روشن شود (قرمز شود) گریل سالم می باشد در غیر این صورت به خدمات اطلاع دهید. باید توجه داشت که در پختهای ترکیبی و منوی طبخ غذاها: المنت گریل مدام روشن نمی باشد و ممکن است در حین کار خاموش هم شود. در سولار دام: فر نوری سولار دام فقط در برنامه گریل 1 فعال می شود (در گریل 2 و 3 روشن نمی شود و همچنین در برنامه مایکرو و کانوکشن روشن نمی شود) و همچنین در بعضی از پختهای ترکیبی و منو طبخ بعضی غذاها روشن می شود.(فر نوری در حین کار خاموش می شود و مجدد روشن می شود) ***تفاوت گریل مایکرو ویو و سولار دام: گریل مایکروویو یک حالت بیشتر ندارد و زمانی که روشن می شود المنت(هیتر) قرمز رنگ می شود. ولی گریل سولار دام 3 حالت دارد و وقتی که کلید گریل را انتخاب می کنیم می توانیم گریل 1 یا 2 یا 3 را انتخاب کنیم . ***سولار دام یک المنت (هیتر) صفحه ای زیر سینی و یکی در سقف دارد و یک فر نوری در سقف که شامل2 المنت است که یکی نور دارد و یکی حرارت پس طبیعی است که از دو المنتی که موازی هم هستند فقط یکی نور تولید می کند .

• لامپ مایکروویو روشن نمی شود
ا- معمولا" هنگامیکه دستگاه به برق وصل است و هیچ برنامه ای به دستگاه داده نشده : لامپ خاموش است و اگر درب باز شود لامپ روشن می شود و همچنین بعد از بسته شدن درب و بعد از زدن START(در حین کار کردن) باز هم لامپ داخل دستگاه روشن می شود . 2-اگر با «باز کردن درب دستگاه» یا «در حین کار» لامپ روشن نشده با مرکز خدمات تماس بگیرید.

• خارج شدن هوای گرم از زیر مایکروویو
در حین کار مایکروویو و سولاردام با کار کردن فن، هوای گرم از پشت و زیر دستگاه خارج می شود. چون هوای خروجی از زیر با سطحی که دستگاه روی آن قرار دارد برخورد می کند مقداری از هوا از طرفین دستگاه و مقداری از زیر درب دستگاه خارج می شود که این حالت طبیعی می باشد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی