توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

سامسونگ می خواهد یخچال شما را به مرکز فرماندهی خانه هوشمند تبدیل کند

سامسونگ می خواهد یخچال شما را به مرکز فرماندهی خانه هوشمند تبدیل کند

232سرویس بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوازم خانگی در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی و همچنین ماشین لباسشویی و... با اطمینان کامل  تعمیر ماشین ظرفشویی ، لباسشویی و ... خود را در ایران به232سرویس بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.  

شرکت کره ای برای این منظور سال گذشته در نمایشگاه CES لاس وگاس از یک یخچال ساید بای ساید مجهز به Family Hub پرده برداشت.

هاب خانوادگی سامسونگ را می توان یک تبلت اندرویدی ۲۱.۵ اینچی به حساب آورد که به در یخچال متصل شده و می تواند دمای داخل آن را به شما نمایش دهد یا اپلیکیشن های مختلفی را به اجرا درآورد، از جمله نرم افزاری برای سفارش خودکار خوراکی های اتمام یافته یا نمایش محتویات یخچال از راه دور روی موبایل کاربر.

شرکت کره ای یکسال بعد در CES 2017 نسل دوم هاب خانوادگی را با قابلیت های جدیدی مثل امکان دریافت دستورات صوتی معرفی کرد.

برای مثال تصور کنید حین آشپزی با دست های آلوده بخواهید دستور طبخ یک خوراکی را چک کنید، در این حالت کافی است از دستیار دیجیتالی سامسونگ به نام بیکسبی بخواهید دستور پخت را برای شما توضیح دهد.

در حقیقت سامسونگ می خواهد با فراهم آوردن امکان صحبت کردن کاربر با لوازم خانگی، امکانات جدیدی در اختیار وی قرار داده و زندگی را با این روش هرچه ساده تر نماید.

میزان اهمیت سامسونگ برای این موضوع تا حدی است که مدتی پیش برای تبلیغ آن با شعار «بیشتر از یک یخچال ساده» در نمایشگاه Smart Kitchen Summit (موسوم به نشست آشپزخانه هوشمند) شرکت کرده بود.

بر همین اساس می توان گفت سامسونگ به درستی روی این ابزار به ظاهر ساده تمرکز کرده و می داند که اگر قابلیت های یخچال شما را افزایش دهد، حتی بیشتر از کامپیوتر یا محصولات دیگر می تواند به قلب منزل و خانواده شما نفوذ نماید.

البته اهمیتی که این غول فناوری برای آشپزخانه ی منزل شما قائل شده چندان هم تعجبی ندارد. بخش مهمی از زمان ما در آشپزخانه می گذرد، چه اول صبح در حال آماده شدن اعضای خانواده برای خروج از منزل یا حتی مهمانی های دوستانه و خانوادگی.


اگر تلاش شرکت کره ای برای آوردن هاب خانوادگی به آشپزخانه ی کاربران موفقیت آمیز باشد، می توان به راحتی آینده ای را تصور کرد که در آن کاربر یخچال خود را برای کنترل دیگر ابزارهای خانگی هوشمند متصل به اینترنت اشیاء مورد استفاده قرار دهد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی