توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

ماشین ظرفشویی هوشمند چگونه کار می کند؟

ماشین ظرفشویی هوشمند چگونه کار می کند؟
232سرویس بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوازم خانگی در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی و همچنین ماشین لباسشویی و... با اطمینان کامل  تعمیر ماشین ظرفشویی ، لباسشویی و ... خود را در ایران به232سرویس بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.   

ماشین ظرفشویی هوشمند از قابلیت های متعددی برخوردار است که بدون هیچ دغدغه ای می تواند شستن ظرفهای خانه را بر عهده بگیرد. وجود سیستم قفسه بندی منعطف در ماشین ظرفشویی هوشمند موجب شده تا امکان شستن ظروف بزرگ از قبیل قابلمه و ماهی تابه ها نیز فراهم شود. این امر می تواند همزمان با ظروف کوچیکتر انجام شود. از سوی دیگر شستشوی مقدار زیادی ظرف تنها در یک مرحله از دیگر ویژگی های ماشین ظرفشویی هوشمند می باشد که این امر در کاهش مصرف انرژی نقش مهمی دارد.
این ماشین صدای کمتری را در محیط خانه منتشر می کند و از اینرو مزاحمتی برای ساکنین منزل ندارد. پمپهای آبی که در درون ماشین ظرفشویی هوشمند تعبیه می شود با مهندسی دقیق طراحی شده تا صدای کمتری را ایجاد کنند.
 
همچنین قفسه فوقانی ماشین ظرفشویی هوشمند می تواند تنظیم شود که این امر تنها با یک لمس ساده صورت می گیرد و از این طریق می توان فضای بیشتری را برای قرار دادن ظروف ایجاد کرد. در این صورت می توان از طریق گوشی تلفن همراه ارتفاع قفسه فوقانی را به گونه ای تنظیم کرد که  فضای بیشتری برای ظروف بزرگتر در قفسه فوقانی یا قفسه تحتانی ایجاد شود.
ماشین ظرفشویی هوشمند می تواند میزان کثیفی ظروف و همچنین درجه سختی آب را احساس کند و مطابق با آن فرآیند شستشوی ظروف را عهده بگیرد. برای این کار کافی است برنامه تنظیم شستشو بر روی گوشی همراه تنظیم شود تا همزمان با کارکرد ماشین، آن را بواسطه یک اشاره مدیریت کرد.
ماشین ظرفشویی هوشمند با استفاده از حسگرها عمل می کند. در این دستگاه یازده حسگر تعبیه شده که ۳ حسگر آن دارای هوش مصنوعی فوق العاده هستند و وظیفه شستشو را بر عده دارند. این ۳ حسگر می توانند میزان کثیفی ظروف را شناسایی و برنامه شستشو را انتخاب کنند. ماشین ظرفشویی هوشمند دارای نمایشگر پیام های اطلاعاتی است که مراحل شستشو شامل: برنامه (شستشو، خشک کردن، آبکشی)، زمان باقی مانده تا پایان شستشو، پیام های هشدار (درب باز، بدون آب، فیلتر را تمیز کنید، تماس با خدمات) و مقدار آب و انرژی مصرف شده در پایان دوره شستشو را به کاربر اطلاع می دهد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی