توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید ال جی درتهران

تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید ال جی درتهران 44164246-021

شما نیاز به تعمیرکارهای حرفه ای دارید که بتوانند در کوتاه ترین زمان و با سرعت عمل مناسبی دستگاه های معیوب شما را تعمیر و ترمیم کنند. زمان برای شما مهمترین چیز است. اگر یکی از لوازم خانگی ال جی شما با مشکلی رو به رو شود حتما در امورات زندگی مشکلاتی برای شما ایجاد خواهد شد.
تعمیرکارهای حرفه ای ما در تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید ال جی و نمایندگی تعمیرات ال جی آماده هستند همه خدمات مربوط به تعمیرات انواع لوازم خانگی ال جی را برای شما انجام بدهند. همه تعمیرکاران 232 سرویس به اهمیت وقت شما آگاه هستند و تمامی کارهای خدماتی خود را با توجه به مشکل و ایراد دستگاه تان در کمترین زمان با بهترین امکانات و تجهیزات انجام می دهند تا شما از بابت استفاده از هر یک از محصولات ال جی دچار مشکل نشوید.
همچنین تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرات ال جی با گذراندن دوره های حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی ال جی توانایی تعمیر تمامی لوازم خانگی ال جی را دارا بوده و در کمترین زمان ممکن خدمات حرفه ای ما را در محل برای دستگاه شما انجام می دهند, و نیازی به ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات 232 سرویس وجود ندارد و تنها کافی است با ما از طریق شماره تلفن های موجود در سایت تماس برقرار کنید و درخواست اعزام تعمیرکار را به ما اعلام بفرمایید.
تعمیرکاران 232 سرویس تمامی خدمات پس از فروش ال جی را در دم منزل شما انجام می دهند و با مراجعه حضوری به منزل شما, دستگاه های معیوب را به خوبی بررسی می کنند و علت خرابی و معیوبی را تشخیص داده و دست به کار می شوند. لحظه ای کوتاهی می تواند هزینه های زایدی را برای شما به وجود بیاورد و تعمیرکارهای ما به این امر نیز آگاه هستند و سعی می کنند جلوی هزینه های اضافی شما را بگیرند.
تعمیرات در منزل شما انجام می شود ولی در برخی مواقع احتمال دارد که نیاز به تجهیزات و امکانات پیشرفته ای باشد که قابل حمل به منزل شما نباشد, در این زمان ها, تعمیرکاران 232 سرویس دستگاه معیوب شما را به تعمیرگاه مجاز ال جی انتقال می دهند و در آنجا ادامه تعمیرات و اصلاحات لازم بر روی ساید بای ساید شما انجام می شود. نمایندگی مرکزی ال جی: مزیت خاصی به آن لوازم خانگی ببخشند. اما در حالت کلی ساختاری یکسانی برای همه دستگاه های لوازم خانگی وجود دارد که با مهارت و تخصص می توان تعمیرات همه آنها را به بهترین نحوی انجام داد.
به همین خاطر نمایندگی مرکزی ال جی 232 سرویس تعمیرکارها و تکنیسین های حرفه ای را آموزش داده تا بتوانند همه دستگاه های خانگی مورد استفاده شما را تعمیر کنند. ولی این تمام راه نیست. برای حرفه ای شدن و آشنایی کامل به تمامی قطعه ها و زوایای ساختاری دستگاه های لوازم خانگی لازم است به همان قطعات و ریزه کاری های اعمال شده در دستگاه ها نیز مهارت داشت. تعمیرکارهای ما با سپری کردن دوره های عالی تعمیر و نحوه عملکرد این قطعات را نیز یاد گرفته اند و برای تعمیر و اصلاح آنها آموزش های لازم را دیده اند.
مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید الجی
بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه 232سرویس در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید الجی با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :
ساید بای ساید الجی صدای زیاد میدهد .
ساید بای ساید الجی یکسره کار میکند .
لاستیک دور درب ساید بای ساید الجی خراب شده است .
موتور ساید بای ساید الجی داغ کرده است .
فریزر الجی منجمد نمیکند .
یخچال فریزر الجی برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
فن ساید بای ساید الجی کار نمیکند .
ساید بای ساید الجی روشن نمیشود .
موتور ساید بای ساید الجی کار نمیکند .
صفحه دیجیتالی ساید بای ساید الجی خراب شده است .
برد الکترونیکی ساید بای ساید الجی خراب شده است .
سنسور ساید بای ساید الجی عمل نمیکند .

جهت تعمیر ساید بای ساید ال جی از 232سرویس با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

021-44164246   -    021-88475721
44164246-021

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی