توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

انواع هود

انواع هود

232سرویس بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوازم خانگی در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماکروویو  و  جاروبرقی و  همچنین ماشین لباسشویی و ظرفشویی و یخچال و اجاق گاز  و  فریزر ... با اطمینان کامل تعمیرات خود را به  تعمیر گاه مجاز در ایران به232سرویس بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.


هود ایمن بیولوژیکی ( هود میکروبی )
هدف هود میکروبی
الف) در همه مدلها محافظت از اُپراتور در برابر میکرو ارگانیسمهای خطرناک یعنی خطرات میکروبی و بیولوژیکی مانند بیوالکتریک، بیوشیمی، بیومواد و غیره.
ب) برخی از مدلها محافظت از مواد و محیط نیز بعمل می آورند.

هدف هود میکروبی
الف) در همه مدلها محافظت از اُپراتور در برابر میکرو ارگانیسمهای خطرناک یعنی خطرات میکروبی و بیولوژیکی مانند بیوالکتریک، بیوشیمی، بیومواد و غیره.
ب) برخی از مدلها محافظت از مواد و محیط نیز بعمل می آورند.


هود زیر کابینت

شکل زیر یک نوع هود برقی زیر کابینت را نشان می دهد که در اندازه و مدلهای مختلف ساخته می شود و دارای یک یا دو الکتروموتور می باشد. این موتورها از نوع القایی با قطب چاکدار سه سرعته می باشند و برای قدرت های بالا، از مدل دو الکتروموتور استفاده می شود. برای روشنایی فضای پخت از دو عدد لامپ ۴۰W رشته ای یا دو عدد لامپ کم مصرف استفاده می شود. همچنین این نوع هود دارای مدل کنترل از راه دور نیز می باشد.هود طرح شومینه

شکل زیر یک نوع هود طرح شومینه را نشان می دهد که دارای فیلتر آلومینیوم قابل شست و شو می باشد. بدنه ی هود با رنگهای مختلف و به طریق پادرکوتینگ رنگ آمیزی شده و در مقابل حرارت و بخار آب تغییر نمی کند. روشنایی فضای پخت به وسیله ی دو عدد لامپ کم مصرف تأمین می شود. موتور این هودها از نوع موتور القایی با خازن راه انداز بوده و دارای پروانه های مخصوص می باشد.
این دستگاه به صورت دستی و یا کنترل از راه دور فرمان می گیرد و قادر خواهد بود در ساعت معینی، موتور و یا موتورهای خود را با هر سرعتی به طور اتوماتیک روشن و خاموش کند. همچنین این هود دارای سیستم حفاظت در برابر نوسانات برقی می باشد و دستگاه را در هنگام نوسانات برق خاموش می کند و حتماً باید بعد از شناخت و رفع عیب، دستگاه را دوباره آماده ی کار کرد.هود برقی طرح جزیره ( ISLAND )

این هود برخلاف انواع دیگر که بین کابینت قرار گرفته و یا به دیوار آشپزخانه پیچ می شوند، در فضای آشپزخانه معلق بوده و به سقف متصل می شود. جنس بدنه و ورقه های روپوش دودکش، از استیل ضد زنگ می باشد.
مطابق شکل زیر نحوه ی نصب این نوع هود به گونه ای می باشد که می توان آن را در قسمت های مختلف سقف قرار داد و کاربر می تواند به راحتی در اطراف گاز مشغول کار باشد.
در هودهای مدل شیشه ای دارای چهار لامپ، از لامپ هالوژن ۱۲ ولت ۲۰۰ وات استفاده می شود. در این عمل حالت ایزولاسیون ایجاد می شود که خطر برق گرفتگی را از بین می برد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی