توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

هود هوشمند

هود هوشمند

232سرویس بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوازم خانگی در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات ماکروویو  و  جاروبرقی و  همچنین ماشین لباسشویی و ظرفشویی و یخچال و اجاق گاز  و  فریزر ... با اطمینان کامل تعمیرات خود را به  تعمیر گاه مجاز در ایران به232سرویس بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.این هود برای کسانی که ترجیح می دهند تهویه خود را نهان ولی به دور از سر خود نصب کنند ساخته شده و 8.5 سانتی متر عرض دارند و در سطح نصب و قهرمان مینیمالیستی از سری 200 محسوب می شوند.این هود با وجود ابعاد کوچک مکش بسیار خوب برای از بین بردن بخارات و چربی ها هستند.


 پخت و پز، آن هم در آشپزخانه هاي كوچك و اپن امروزي گاه به دليل پيچيدن بوي غذا در فضاي خانه، مشكل ساز مي شود و هودهاي معمولي هم توانايي چنداني براي مقابله با اين مشكل ندارند.

اما حالاشركت ايتاليايي فالمك در شمال ايتاليا با طراحي يك هود منحصر به فرد با عنوان «زفيرو» به اين نياز پاسخ داده است. اين هود در نتيجه همكاري دانيلو و موريزيو، دو برادر ايتاليايي ساخته شده كه يكي طراح و ديگري مهندس است و در آن از تكنولوژي يون هاي الكتريك براي فيلتر هوا استفاده كرده اند. اين هود هوشمند با يك ديواره شيشه اي زيبا، فقط در آشپزخانه كارآيي ندارد و با اين كه در اين گوشه دنج خانه جا خوش كرده است ولي يك دستگاه تهويه مطبوع براي تمام خانه محسوب مي شود.

اين هود هوشمند حتي در صورت خاموش بودن باز هم مي تواند با يافتن يك آلودگي، بلافاصله كارش را آغاز كند. از ديگر تكنولوژي هاي به كار رفته در اين هود مي توان به قابليت اتصال آن به اينترنت وايرلس اشاره كرد. در صورت وجود دودي غليظ تر از حد معمول در خانه، اين هود هوشمند از طريق اينترنت به گوشي همراه صاحبخانه پيغام مي فرستد و حتي مي توان آن را به گونه اي تنظيم كرد كه در مواقع خطر آژير كشيده يا خطر را به آتش نشاني اطلاع دهد.


 اين هود كه فضاي ديوار آشپزخانه را هم نمي گيرد و از سقف آويزان مي شود، سنسورهايي بسيار حساس دارد و از آنجا كه درست مانند پليس در حال گشت عمل كرده و محيط را از عوامل و ذرات موجود در هوا پاك مي كند، آن را سنسورهاي نگهبان مي نامند. در اين سيستم مدرن تصفيه اي يون، سنسورهاي نگهبان به بوي غذا، دود سيگار، دود ناشي از سوختن غذا، بوي عرق و... واكنش نشان مي دهند و به محض يافتن هريك از اين موارد، سيگنال و پيغامي به توليدكننده هاي يون مي فرستند، حالانوبت يون هاست تا وارد عمل شوند. به اين ترتيب بيش از 3 تريليون ذره يون با بار الكتريك منفي توليد و در هوا منتشر مي شود. اين يون ها به ذرات آلوده كننده يا بوي غذا مي چسبند و به يون هاي مثبت تبديل و از فضاي خانه خارج مي شوند. نكته جالب توجه، اين است كه اين هود 99 درصد باكتري، كپك و ويروس ها را نيز مي تواند حذف كند.

    


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی