توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی زیمنس

تعمیرگاه  مجاز لوازم خانگی زیمنس

تاریخچه زیمنس Siemens

زیمنس Siemens در ۱۲ اکتبر سال ۱۸۴۷ توسط ارنست زیمنس Siemens تاسیس شده بود. وارنر این شرکت را در آغاز بنام Bauanstalt von Siemens & Halske در گارگاه خود افتتاح نمود.

وارنر در سال ۱۸۴۸ نخستین و طولانی ترین خط تلگراف بین برلین تا فرانکفورت را ساخته و در سال ۱۸۵۰ برادر خود ویلیام زیمنس Siemens را به نمایندگی زیمنس Siemens در لندن گماشت. او پس از افتتاح نمایندگی در انگلستان، شروع به ساخت و راه‌اندازی خطوط و شبکه‌های مخابراتی در روسیه مشغول شد. در سالهای ۱۸۶۷ خط تلگراف بین لندن - کلکته را به پایان رسانید. در سالهای پس از این شرکت رشد و ترقی خود را با ساختن موتورهای برقی و لامپ ادامه داده و در سال ۱۸۹۷ نام شرکت از Bauanstalt von Siemens & Halske به (S&H) تغییر کرد. در سال ۱۹۱۹ شرکت زیمنس Siemens با همکاری دو شرکت دیگر به طور مشترک شرکت اوسرام OSRAM بنیان نهادند و در سال ۱۹۲۳ شرکت‌های فرعی و زیر مجموعه آن در ژاپن تأسیس گشت.
اولین مرحله تولید در خارج این شرکت در سال ۱۸۶۳ و با تولید کابل در شهر وولويچ (Woolwich) انگلستان بود. در سال ۱۸۸۲ نیز کارخانه بعدی تولید کابل در سانت پترزبورگ افتتاح گردید. در سال ۱۸۹۲ نیز برای اولین بار، مرکز مدیریتی خارج از کشور زیمنس Siemens ، در توکیو ژاپن تاسیس شد. این شعبه بعدها در سال ۱۹۱۴ عامل سقوط دولت ژاپن شد. اتفاقی تاریخی که امروزه به نام رسوایی زیمنس Siemens نامیده می‌شود. در این سال، کشور ژاپن سعی به افزایش قدرت نظامی خود داشت و به همین دلیل به واردات محصولات نظامی از اروپا رو آورده بود. در این دوران مسولین نیروی دریایی ژاپن درقبال دریافت سود ۱۵ درصدی، برای شرکت زیمنس Siemens انحصاری ویژه در قراردادهای نظامی بوجود آوردند. در زمان شروع جنگ جهانی اول شرکت زیمنس Siemens در ۴۹ کشور، ۱۶۸ نمایندگی ایجاد کرده بود.
بعد از شکست آلمان در جنگ جهانی اول، این شرکت توانست در سال ۱۹۲۰ به زمان اوج خود بازگردد و یکی از ۵ شرکت برتر جهانی در زمينه محصولات الکتریکی شود. شرکت زیمنس Siemens و هالسکه سهم تکنیکی بزرگی در مدرن‌سازی سیستم تلفن ایفا کرده و همچنین اولین سیستم تلفن بین قطاری را در سال ۱۹۲۳ برای راه آهن آلمان ایجاد کرد. در سال ۱۹۳۹، این شرکت با در خدمت داشتن ۱۸۷۰۰۰ کارمند، بزرگترین شرکت الکترونیکی جهان شناخته شد. در طول زمان جنگ جهانی دوم نیز کارخانه‌های موجود به تولید محصولات نظامی ادامه داده و در بسیاری از کارخانه‌ها نیز همانند شرکت‌های دیگر آلمانی مثل فولکس واگن، از نیروهای کار اجباری استفاده شد. زیمنس Siemens در این زمان در کمپ معروف آشویتز و لوبین نیز به تولید محصول با استفاده از کارگران اجباری پرداخت. در زمان جنگ برلین، تمامی واحدهای تولیدی آن در اطراف این شهر به صورت تعلیق درآمد. بعد از اتمام جنگ، این شرکت توانست با دانش ویژه رئیس سابق آن یعنی هرمن زیمنس Siemens (Hermann Siemens)، روند کاری فوق‌العاده خود را بازسازی کند.
كسي كه بيشترين نقش را در بازسازي زیمنس Siemens ، پس از جنگ جهاني دوم ايفا كرد، نوه ديگر ورنر، ارنست زیمنس Siemens بود. هم او بود كه در سال 1966شركتي را كه امروزه به عنوان زیمنس Siemens (AG) مي شناسيم، تاسيس كرد و تا 1971 رهبري آن را به‌عهده داشت. مديريت در دهه بعد برعهده برنهارد پلتنر بود و دهه بعد نيز هاسين هالسكه اين مسئوليت را انجام داد. از سال 1992 كه هانريش پيرر رهبري شركت را بردوش گرفت، زیمنس Siemens تحول يافت و از يك شركت متكي بر مشتريان عمومي در بازار به شركتي كه در بازار رقابت جهاني انتظارات سهامداران را برآورده مي‌ساخت، تبديل شد. بعد از جنگ، بخش اداری زیمنس Siemens به بایرن آلمان در آلمان غربی منتقل شد و توانست در سال ۱۹۵۰، ۹۰ درصد از تولید خود در سال ۱۹۳۶ را بازسازی کند. این درحالی است که بسیاری از کارخانه‌های آن در آلمان شرقی و در اختیار شوروی سابق قرار داشت.
امروزه شرکت زیمنس Siemens در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی، انواع قطار، تجهیزات تولید برق، سیستم‌های خودکارسازی، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات پزشکی و سامانه‌های اعلام حریق و بسیاری زمینه های دیگر فعالیت می‌کند. عملیات شرکت زیمنس Siemens به چهار بخش اصلی انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری تقسیم می‌شود. هم‌اکنون شمار کارکنان زیمنس Siemens بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد، که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ، آلمان قرار دارد.
فن آوری های زیمنس زمینه امکانات و پشتیبانی از سوی نمایندگی رسمی زیمنس به بالاترین انتظارات پاسخ می دهند.

طراحان زیمنس هوشمندانه ترین ایده ها را با در نظر گرفتن فن آوری روز دنیا برای تولیدات جدید زیمنس به کار میگیرند.یخچال فریرز های زیمنس یکی از این محصولات است.ایده های زیادی به کمک تکنولوژی در یخچال های تولیدی زیمنس در کنارهم قرار گرفته اند تا به شما سبکی جدید از زندگی ,راحت تر و لذت بخش تر از قبل ارائه دهند.

چیزی که زیمنس را به یکی از برترین نامهای تجاری در بازار لوازم خانگی آلمان و جهان و یک رهبر بازار جهانی تبدیل می کند نگرش مدیران این شرکت است,آنان معتقدند آینده زیمنس فقط و فقط به اعتماد مشتریان محصولات این شرکت بستگی دارد و اعتماد مشتریان به نحوه خدمات دهی نمایندگی تعمیرات و نمایندگی های رسمی زیمنس در سراسر جهان وابسته است.

آنان بی وقفه برای به کاربردن به روز ترین تکنولوژی در طراحی و ساخت محصولات خود و جلب رضایت مشتریان زیمنس درتلاش اند.

نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر زیمنس ، نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید زیمنس ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر زیمنس
کلیه خدمات زیمنس با قطعات اورجینال انجام می شود .
تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار زیمنس ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود.
تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه زیمنس می باشند .
در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای زیمنس در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .
اگر شما به تازگی لوازم خانگی خودرا خریداری کرده اید و کارت گارانتی آن همچنان معتبر می باشد می توانید با تماس با نمایندگی زیمنس از مزایای کارت گارانتی برخوردار شوید.در غیر اینصورت میتوانید با تماس با ما به عنوان تعمیرگاه مجاز زیمنس در تهران تماس گرفته واز خدمات ما در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و استفاده از قطعات اصلی بهره مند گردید.
تعمیرات لوازم خانگی زیمنس با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در عرصه خدمات تعمیرات لوازم خانگی با برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده در خدمت شما همشهریان محترم می باشد.
تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی زیمنس 232سرویس همیشه در خدمت شما می باشد.جهت تماس با واحد پشتیبانی محصولات زیمنس از طریق شماره تماس های موجودبا ما در ارتباط باشید.تعمیرکارانی که در تعمیرگاه مجاز زیمنس اشتغال دارند نه تنها بصورت تجربی بلکه با برگزاری کلاس‌های آموزشی به‌ صورت تخصصی نسبت به رفع ایرادات محصولات لوازم خانگی زیمنس فعالیت می کنند.
جهت تعمیر انواع لوازم خانگی زیمنس از شرکت 232 سرویس با شماره زیر تماس حاصل نمایید.
021-88475721

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی