توسعه: میثم احمدی | telegram.me/meysamv2

09390737683

تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید جنرال الکتریک

جنرال232 سرویس،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک.تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی جنرال الکتریک(General Electric)،ساید بای ساید،یخچال فریزر،ماشین لباسشویی.مجهز به سرویس دهی فوری و 24 ساعته سراسر تهران و حومه.بدون تعطیل،تعمیر کمتر از 2 ساعت،100% در منزل،قطعات اورجینال،ضمانت کتبی.نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک.همه ما می دانیم که بروز مشکلات خرابی در لوازم خانگی اجتناب ناپذیر می باشد اما خوشبختانه هر مشکلی راهکاری دارد و برای رفع این مورد نیز می توان از خدمات مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی general electric استفاده نمود
خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری محصولات جنرال الکتریک خود را به ما بسپارید. قطعا تعمیرکاران ما دارای توانایی زیاد و متخصص در کار خود هستند و پاسخگوی اطمینان شما خواهند بود.جنرال 232 سرویس بعنوان یک مرکز تعمیراتی معتبر و تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک در خدمت شما می باشد. اکثر مشتریان ما از اینکه دستگاه آنها در منزل خودشان تعمیر می شود بسیار راضی بوده اند و دستگاه همچون روز اول کار کرده. تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی جنرال الکتریک با سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات در سراسر تهران آماده ی خدمت رسانی می باشد.کافی است با تماس با جنرال 232 سرویس بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک از درست شدن دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.
در چه صورتی نیاز به تماس با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک داریم:
عدم کارکرد صحیح
فیوز برق با روشن شدن دستگاه بپرد
اتصالی بدنه دستگاه
راه های تماس با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
در صورتی که تا حد نسبی از مشکل به وجود آمده مطلع هستید، توضیح مختصری را به همراه آدرس دقیق پستی به کارشناسان جنرال 232 سرویس بعنوان تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک ارائه دهید تا در اسرع وقت یکی از تعمیرکاران ما به منظور بررسی و تعمیر لوازم خانگی به آن آدرس اعزام شود.
آنچه باید درباره ی برند لوازم خانگی جنرال الکتریک بدانید:
شرکت جنرال الکتریک نه تنها به عنوان یکی از اصلی ترین تولید کننده های موتور جت، تجهیزات نیروگاهی و ساخت انواع توربین در آمریکا بلکه به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی دنیا شناخته شده است. به طور کلی شرکت های آمریکایی با تولید برندهایی نظیر وستینگهاوس – وایت پوینت –جنرال الکتریک نیازمصرف کنندگان را با دستگاههای با کیفیت مرتفع می سازند.
جنرال 232 سرویس،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک.همه ما می دانیم که بروز مشکلات خرابی در یخچال و سایر لوازم خانگی اجتناب ناپذیر می باشد اما خوشبختانه هر مشکلی راهکاری دارد و برای رفع این مورد نیز می توان از خدمات مرتبط با تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک(general electric) تعمیرگاه جنرال 232 سرویس استفاده نمود.
مزایای تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ساید بای ساید جنرال الکتریک 232 سرویس:
ارائه سرویس های تعمیراتی برای رفع مشکلات یخچال فریزر جنرال الکتریک که علاوه بر برطرف نمودن مشکلات یخچال ، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری می نماییم.
تعمیرکاران یخچال جنرال الکتریک ما ظرف مدت کمتر از یک ساعت در محل حاظر می شود و تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک می باشند که این تخصص آن ها حاصل سال‌ها تجربه در زمینهٔ سرویس‌دهی به محصولات جنرال الکتریک بوده
خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری یخچال جنرال الکتریک خود را به ما بسپارید. قطعا تعمیرکاران ما دارای توانایی زیاد و متخصص در کار خود هستند و پاسخگوی اطمینان شما خواهند بود.
در چه صورتی نیاز به تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک داریم:
عدم کارکرد صحیح
فیوز برق با روشن شدن یخچال فریزر بپرد
اتصالی بدنه یخچال
پروسه کاری در نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
نحوه ی عملکرد یخچال مورد بررسی قرار می گیرد
سپس تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، میزان تعمیرات، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر را به شما گزارش می دهند
با توجه به صلاح دید شما قطعات مربوطه یخچال فریزر تعمیر یا تعویض خواهند شد.
کافی است با تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک از درست شدن دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.
جنرال 232 سرویس بعنوان یک مرکز تعمیراتی معتبر و تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک در خدمت شما می باشد. اکثر مشتریان ما از اینکه یخچال و سایر لوازم خانگی آنها در منزل خودشان تعمیر می شود بسیار راضی بوده اند و دستگاه همچون روز اول کار کرده. تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی یخچال فریزر جنرال الکتریک با سابقه کاری موفق در زمینه تعمیرات در سراسر تهران آماده ی خدمت رسانی می باشد.
راه های تماس با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
در صورتی که تا حد نسبی از مشکل به وجود آمده در یخچال خود مطلع هستید، توضیح مختصری را به همراه آدرس دقیق پستی به کارشناسان جنرال 232 سرویس بعنوان تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک ارائه دهید تا در اسرع وقت یکی از همکاران ما به منظور بررسی و تعمیر سایدبای ساید به آن آدرس اعزام شود.

جهت تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

021-77696700

77696700-021

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

این مرکز خدماتی با سابقه فعالیت 20 ساله فعالیت خود را ابتدا در زمینه های لباسشویی و یخچال شروع نمود و پس از چندین سال تجربه اقدام به جذب نیروهای ماهر در سایر زمینه های خدمات تعمیرات لوازم منزل نمود.

هم اینک این مجموعه یکی از شرکت های خدماتی برتر در زمینه ارائه سرویس به کلیه برندهای لوازم خانگی می باشد.

  

تماس با ما

آدرس کارگاه:تهران- تهران نو- خیابان باب زر تابی پلاک 53

شماره های تماس

مرکز 88475721-021

مرکز 77696700-021

شمال 22863018-021

شرق 77207658-021

غرب 44164246-021

جنوب وشهر ری:55052957-021

جنوب شرق:33824302-021

نقشه

تمامی حقوق سایت متعلق به 232 سرویس می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

منوی اصلی